Plánované aktivity

marec

apríl

máj

S ohľadom na súčasnú epidemiologickú situáciu sú hromadné aktivity do odvolania zrušené.
Program na nový školský rok napriek tomu pripravujeme a budeme Vás informovať priebežne.

Jún

1.6.2021 - MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETÍ: zábavno tanečné dopoludnie v školskej záhrade, návšteva a konzumácia ZMRZLINY po triedach, slávnostný obed.

10.6.2021 - BATIKOVANIE  tričiek. Prosíme rodičov, aby každý zabezpečil svojmu dieťaťu jedno FAREBNÉ tričko vhodné na batikovanie - biele tričko žiaľ nie je vhodné na túto techniku.

15.6.2021 - koncoročné FOTOGRAFOVANIE detí - individuálne foto pri naaranžovanom pozadí a s poločná triedna fotka z areálu MŠ.

17.6.2021 dopoludnia -  ROZLÚČKA  S PREDŠKOLÁKMI (aj z 3.triedy). Po slávnostnom vystavení TABLA budú mať deti piknik. Prosíme rodičov pribaliť deťom občerstvenie - sušienky (bez čokolády), koláče, slané, malinovky, džúsy, ovocie, prípadne iné dobroty. Deti budú mať oblečené tričká a šiltovky Damborkovo, takže nie je potrebné žiadne špeciálne oblečenie.

24. 6. do 28.6.2021 - ŠPORTOVÁ OLYMPIÁDA v školskej záhrade

Archív uskutočnených aktivít

Ak Vás zaujíma čo všetko sme absolvovali v minulých rokoch, pozrite si náš archív: